СУПРОВІД ЦІННИХ ВАНТАЖІВ
ІНКАСАТОРСЬКІ ПОСЛУГИПП "МАКРОС - ІФ" забезпечує охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності. Охорона поділяється на внутрішню (у штаті підприємства, що охороняється) та найману (охороною займається охоронна фірма).


Побачивши інкасаторське авто в людей, як правило, не виникає жодних сумнівів – всередині велика сума грошей. І хоча більшість про це тільки подумає і забуде через пару секунд, знайдуться і ті, хто захоче привласнити те, що всередині.

Грабіжники, які вирішують пограбувати інкасаторів одні з найнебезпечніших, адже вони розуміють, що їм доведеться протистояти охоронцям, і готуються відповідно. Але, як би не старалися зловмисники, наш досвід в охоронній сфері, помножений на підготовку охоронців, допоможе провести процедуру інкасації успішно від початку й до кінця!

Також наш логістичний департамент продумає оптимальний маршрут дороги, не завантажений трафіком, з обов’язковим урахуванням всіх особливостей. Супроводжують вантаж будуть підтримувати з вами зв’язок, повідомляючи деталі перемещенія. Наявність автопарку дозволяє організовувати індивідуальні маршрути максимального рівня захисту.